НовиниОсновні

Конвенція ООН про права дитини

24 жовтня 2018 року в рамках Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй  у ССЗШ №1 м. Хмельницького учнів знайомили з їхніми правами згідно Конвенції ООН про права дитини

Школа  – це те середовище, котре надає дитині не лише освітні послуги, але й займається просвітницькою діяльністю. Сьогоднішній час вимагає від кожного громадянина знання своїх прав та обов’язків. 20 листопада 1989 рокуГенеральною Асамблеєю ООН  була  прийнята Ковенція про права дитини, котра набрала чинності у вересні 1990 року.

Конвеція про права дитини отримала найбільш широке міжнародне визнання серед усіх документів з прав людини, її ратифікували всі країни світу, за виключенням Ватикану. Конвенція поєднує в одному документі весь спектр прав людини, що мають відношення до дітей — громадянських, політичних, економічних, соціальних і культурних прав. У 41 статті конвенції викладені права людини, якими володіє кожна дитина у віці до 18 років і які необхідно поважати і захищати.

У Середній спеціалізованій загальноосвітній школі № 1 м. Хмельницького  23 та 24 жовтня вчителями школи було проведено інформаційні хвилинки та виховні години, де дітей знайомили з їхніми правами.

В холі школи оформлено стенд з детальною інформацією щодо прав дитини згідно Конвенції ООН, де батьки та діти мають змогу почерпнути цікаву інформацію.